Skip to content
Energooszczędne okna aluminiowe Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
06.06.2011.

ImageDzięki nowemu systemowi okien aluminiowych w standardzie pasywnym można zaoszczędzić energię. Jest to przełomowy krok nie tylko w dziedzinie wzornictwa, ale i energooszczędności.

Przy połączeniu okien z efektywnymi przesłonami przeciwsłonecznymi i odpowiednimi okuciami można racjonalnie zarządzać energią budynku, zapewniając jednocześnie pełen komfort jego użytkownikom.

System okien Schüco AWS 90.SI+ dla energooszczędnego budownictwa jest najlepszym pod względem parametrów termicznych rozwiązaniem na rynku. Stosując potrójna szybę o współczynniku Ug= 0,6 W/m²K oraz ramek dystansowych z tworzywa sztucznego, całe okno z ramą o szerokości zewnętrznej 117 mm osiąga standard Uw= 0,8 W/m²K.
Dzięki zoptymalizowanej strefie izolacyjnej z piankowymi przekładkami termicznymi oraz dodatkowej ochronie wrębu podszybowego zapewniona jest pewna ochrona przed wychładzaniem ram okiennych.

 

Źródło: e-okna.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Portal Budownictwa Pasywnego budownictwopasywne.pl to: domy pasywne , termomodernizacja , dom pasywny , budynki pasywne.
To także informacje i artykuły na tematy takie jak rekuperator , gruntowy wymiennik ciepła , ocieplanie oraz docieplanie i budynek pasywny.

Open source tools