Skip to content
IV Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
03.11.2007.
Image10-11 listopada 2007 w Smolcu (Wrocław) przy ul. Cisowej 1  odbędą się IV Międzynarodowe Dni Domów Pasywnych organizowane przez Instytut Domów Pasywnych w Darmstadt - twórcę idei pasywności . Podczas nich udostępnione będą do zwiedzania domy pasywne realizowane na całym świecie.
Jako jedyny z Polski zostanie zaprezentowany dom zrealizowany w Smolcu pod Wrocławiem wg projektu Biura Projektowego Lipińscy Domy, które specjalizuje się w projektowaniu domów energooszczędnych. Na miejscu w godz. 10-17 będzie okazja do spotkania się z ekspertami z dziedziny projektowania i realizacji budynków energooszczędnych oraz uzyskania szczegółowych informacji o technologiach i materiałach zastosowanych w realizacji tego pierwszego certyfikowanego domu pasywnego w Polsce.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Portal Budownictwa Pasywnego budownictwopasywne.pl to: domy pasywne , termomodernizacja , dom pasywny , budynki pasywne.
To także informacje i artykuły na tematy takie jak rekuperator , gruntowy wymiennik ciepła , ocieplanie oraz docieplanie i budynek pasywny.

Open source tools