Skip to content
Seminarium dotyczące energooszczędnych rozwiązań w budownictwie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
11.09.2008.

ImageFirma Schöck organizuje seminarium dla specjalistów branży budowlanej poświęcone energooszczędności w budownictwie, którego partnerem merytorycznym jest Rockwool Polska. Podczas spotkania będzie można wysłuchać m.in. wykładu na temat paszportów energetycznych  dla budynków w Polsce oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami  do izolacji termicznej. Seminarium odbędzie się 30 października  br. w Warszawie.

Seminarium eksperckie pt. Nowoczesne rozwiązania i produkty budowlane do izolacji termicznej w świetle paszportów energetycznych dla budynków kierowane jest przede wszystkim do architektów, biur projektowych, deweloperów oraz inwestorów instytucjonalnych. Jego celem jest umożliwienie uczestnikom spotkania zapoznanie się z nowymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi aktualnie w budownictwie w kontekście świadectw energetycznych, które zgodnie ze zmianami w polskim prawie budowlanym zaczynają obowiązywać od stycznia 2009 roku.
Podczas seminarium będzie można wysłuchać następujących wykładów:
-    Mostki cieplne i ich wpływ na konstrukcję budowli, dr Robert Geryło, Instytut  Techniki Budowlanej w Warszawie;
-    Stan przygotowań Polski do wejścia nowych przepisów dotyczących paszportów energetycznych dla budownictwa, Maria Dreger, Manager ds. Norm i Standardów Rockwool Polska;
-    Energooszczędność w budownictwie mieszkaniowym dzięki łącznikom balkonowym Schöck Isokorb - Ute Schroth i Maciej Kowalczyk, Schöck;
-    Prezentacja wybranych rozwiązań i produktów budowlanych do izolacji termicznej  - Tomasz Kwiatkowski, Doradca Techniczny Rockwool Polska.

Seminarium odbędzie się 30 października w Hotelu Kyriad w Warszawie, w godzinach 10.00-14.00. Patronat medialny nad szkoleniem objął miesięcznik Izolacje.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc - ograniczona. Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o potwierdzanie swojego udziału: Joanna Józefiak, tel. (22) 858 74 58 wew. 60, j.jozefiak@partnersi.com.pl. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Portal Budownictwa Pasywnego budownictwopasywne.pl to: domy pasywne , termomodernizacja , dom pasywny , budynki pasywne.
To także informacje i artykuły na tematy takie jak rekuperator , gruntowy wymiennik ciepła , ocieplanie oraz docieplanie i budynek pasywny.

Open source tools